Farby Duše – Maľba ako posolstvo

Maľba a práca s jednotlivými farbami, tvarmi a štruktúrami je ďalšou formou sprostredkovania jazyku Éteruteru v pozemskej rovine. Vizuálne, hrejivé a Dušu povznášajúce energetické žiariče vo forme kresby/maľby, umožňujú ešte iný aktivačný presah svetelných kódov a podpory, pre harmonickú cestu životom v jednotlivých oblastiach a rovinách.

 

Každá maľba je jedinečná tak, ako ste Vy sami. Formou maľby je sprostredkované posolstvo, ktoré je v energetickej a aj vedomej rovine rozpoznané. Umožňuje jemné a postupné prelaďovanie, posilňovanie a aktivovanie tej časti, a roviny Duše v nás a živote, na ktorú sme v danom období pripravení. Zároveň maľba predstavuje jedinečný aspekt našej duše, príbeh, kotrý je pripravený byť vyrozprávaný a aktivovaný pre naše pôsobenie na Zemi. Umožňuje nám ho tak prijať, zžiť sa s ním a plne ho vyžiariť.

 

Téma maľby je vždy sprostredkovaná z Prvotného Zdroja, plne na mieru a potreby Duše v danom období, či celom živote. Maľbu sprevádza posolstvo, ktoré umožňuje prehĺbiť celý energetický zážitok a tok medzi srdcom, dušou a Prvotným Zdrojom.

 

Formát:

  • Maľba – žiarič na výkrese A3 v ráme + 1x posolstvo
  • Maľba – žiarič plátno 30×30 cm bez rámu + 1x posolstvo

 

Dodanie: 3 – 6 týždňov z Veľkej Británie

 

Cena:

  • Maľba – žiarič na výkrese A3 v ráme + 1x posolstvo = 100 EUR/ 2600 Kč
  • Maľba – žiarič plátno bez rámu + 1x posolstvo = 121 EUR / 3100 Kč
  • Poštovné 18 Eur / 445 Kč

 

Pri objednávke prosím o zaslanie nasledovných údajov: celé meno a priezvisko, dátum narodenia a adresu kam balíček zaslať.

 

Objednávka je možná emailom na katarina@pearlsoftheuniverse.com alebo kontaktným formulárom.

„Maľuje tvoje srdce, maľuje tvoja duša. Si tvorcom svojho života a bytia. Vše okolo teba je vyžiarením vnútorného umelca. Vnímaj farby, vnímaj odkazy, vnímaj jemnú a dych berúcu krásu v tebe, vo svete a Vesmíre. Obrazy príbeh rozpovedajú. Nesú v sebe energiu, ktorá aktivuje a ladí skrze posvätné kódy v nej ukryté. Vnímaj detail, vnímaj celok, vnímaj energetický tok. Vnímaj rozhovor, ktorý na jemných rovinách prebieha. Ty sám si umeleckým dielom, ty sám si umelcom. Si prejavením Božieho Prvotného Svetla a tvoja Iskra jedinečná, je umelcom vo Vesmíre nekonečných možností. Dovoľ sa otvoriť vnútornej múdrosti, ktorá v tebe prebýva. Dovoľ si, aby z teba ako voda liečivá prýštila. V uvoľnení a ľahkosti, hravosti a prirodzenosti nechaj nech svoj príbeh skutočný tvoja duša ti rozpovedá a ty spomenieš si na to KTO v skutočnosti si….“

 

V nekonečnom spektre farieb svetla, Svetelná Rodina Duše a Katarína Marrai´Ianna´Ta

Galéria

Luna awaking
Trojjediná rodina
Danae
Svetlo Premeny
Harmónia mužsko-ženského princípu
Dance of Creation
Shekinnah
Farby Duše 2
Sacred Heart of Gaia
Farby Duše 1
Farby Duše 3
Farby Duše 4
previous arrow
next arrow
Luna awaking
Trojjediná rodina
Danae
Svetlo Premeny
Harmónia mužsko-ženského princípu
Dance of Creation
Shekinnah
Farby Duše 2
Sacred Heart of Gaia
Farby Duše 1
Farby Duše 3
Farby Duše 4
previous arrow
next arrow