Osobný Náramok

Ja som..

Každý z nás je jedinečný. Každý z nás si nesie jedinečnú esenciu duše – Prvotné svetlo v sebe. Každý z nás je nekonečným príbehom mnohých aspektov ktoré sú vedené k úplnosti a celistvosti. A tak každý v danom období, či už života alebo  celého vtelenia sa na Zemi, otvára jednotlivé pokladnice – aspekty svojho vlastného vnútra a vyžaruje ich v sebe, a okolo seba. Pri našom pobyte na Matke Zemi je nám ponúkane mnoho podpory pre náš rozvoj a rast, pre poznanie seba sama.

 

Osobný energetický náramok Ja Som… prichádza ako podpora pre nás na našej pozemskej púti. Je nádhernou kombináciou metafyzických vlastností a energetických liečivých účinkov polodrahokamov a drahokamov z náruče Matky Zeme, v prepojení s esenciálnou energetikou a geometriou duše, a éterom Prvotného Zdroja.

 

Každý náramok je jedinečný tak, ako ten kto ho nosí. Každý náramok v sebe nesie inú súhru a rozloženie kamienkov aktivovaných energiami éteru Prvotného Zdroja. Každý je plne šitých na mieru pre potreby duše v danom období a živote celkovo. Každý kamienok pracuje za seba, no zároveň sú celkom a v celistvej spolupráci. Spoločne vytvárajú celistvú a harmonickú Jednotu ktorá podporuje Dušu v jej každodennom bytí a sprevádza ju tak na jej vlastnej ceste.

 

Aktivujú, vyrovnávajú a ladia v nás jednotlivé aspekty a zároveň náš celok, to čo je potrebné, aby dochádzalo k maximálnej podpore a prejaveniu našej esenciálnej energetiky v živote. Pomáha liečiť čo je umožnené, podporuje tam kde si to bytosť žiada, posilňuje náš vnútorný potenciál, jednotlivé roviny nášho bytia a sprevádza nás na našej ceste. Prepája nás s prírodnými a jemno-hmotnými ríšami Zeme a Éteru. Náramky sú energetizované na Vašu osobnú vibráciu a sprevádzané krátkym posolstvom pre Vás. V náramku sú použité vždy vysokokvalitné polodrahokamy a drahokamy.

 

I tieto osobné náramky sú len iným prejavom jazyka Svetla a lásky, ktoré prehovárajú a podporujú každého z nás, v prepojení so srdcom Matky Zeme a minerálnymi ríšami.

 

Formát: Náramok je navlečený na elastickom vlákne (primárne). V prípade, že sú použité drahokamy malého rozmeru, môže byť dodaný na oceľovom lanku s nastaviteľným uzatváraním.

 

Dodanie: 2 – 6 týždňov z Veľkej Británie

 

Cena: 80 Eur / 2000 Kč

 

Poštovné: 10 Eur/ 250 Kč

 

Objednávka je možná emailom na katarina@pearlsoftheuniverse.com, alebo kontaktným formulárom.

 

Pri objednávke prosím o uvedenie nasledovného: celé meno, dátum narodenia, obvod zápästia ( uveďte prosím, či by ste si priali náramok voľnejší, alebo viac obopínajúci), adresu na zaslanie balíčka.

„Cíť a vnímaj duša milovaná, seba sama ako nekonečný potenciál možností a talentov. Vnímaj seba sama ako celistvý kvet ktorý však z jednotlivých lupeňov v dokonalej súhre, geometrii a energetike, sa skladá a prejavuje. Dovoľ si načrieť do svojho srdca, do svojej duše. Dovoľ si prepojiť Nebo a Zem v sebe. Dovoľ si vnímať seba sama obsiahnutú všade. Dovoľ si vnímať vše obsiahnuté v tebe. Srdce Zeme prehovára a otvára hĺbku svoju. Jemné sa stáva výraznejšie, jeden sa stáva celkom. Si sám za seba, no zároveň je vše prepojené. A tak dovoľ si nech prepojí sa tvoja energia v tebe. Dovoľ si, nech prírodné ríše obdaria ťa ich živými prejavmi a spoločne s Prvotným Zdrojom, vytvorí sa dar Neba a Zeme ktorý podporou pre tvoje putovanie po cestách jedinečnosti, objavovania toho kto si a o čom to všetko je, sa stane. Otvor sa harmonickému súzneniu a plynutiu, dovoľ si vnímať esenciálnu geometriu a energetiku. Dovoľ si nech sa mení a rastie s tebou šperk pre teba utvorený a stane sa tvojim priateľom pri tvorení, obnovovaní a žití Raja v sebe, Vesmíre a tak aj na Zemi. Matka Zem otvára ti svoju náruč, jej srdce spieva ti. Maj v úcte ju a jej ríše, maj v úcte seba a všetkých, veď súčasťou jedného si.“

 

V láske a úcte k jedinečnosti tvojej esenciálnej energetiky duše, Svetelná rodina Duše, Matka Zem a Katarina Marrai´Ianna´Ta

Galéria

Osobný Náramok 1
Osobný Náramok 2
Osobný Náramok 3
Osobný Náramok 4
Osobný Náramok 5
previous arrow
next arrow
Osobný Náramok 1
Osobný Náramok 2
Osobný Náramok 3
Osobný Náramok 4
Osobný Náramok 5
previous arrow
next arrow