Posolstvá Duchovných Sprievodcov

Kráčame neobyčajnou cestou, ktorá je pre každého jedinečná. Staré sa uzatvára, nové sa v novom tvorí. Prepájame sa hlbšie s našou jedinečnou esenciou Duše a otvárame sa novým možnostiam, ktoré plynú z nás a z našich vnútorných nastavení. Počas našej púti, našej osobnej evolúcie a prinavracaniu sa do našej skutočnej podstaty, sme plne podporovaní a sprevádzaní Prvotným Zdrojom i skrze našu svetelnú rodinu Duše.

 

Posolstvá Duchovných sprievodcov pozostávajú zo siedmich osobných energetizovaných channelingov, jazyku svetla ukotveného v texte. Sú to posolstvá od vašej svetelnej rodiny Duše obsahujúce správy na dané obdobie roku. Posolstvá sú aktuálne, ladené plne na mieru toho, čo je pre vás z roviny Duše pripravené v danom období k ďalšiemu posunu. Témami, ktoré sú pre vás podstatné a vaša Duša si ich želá pochopiť, uvoľniť, preladiť, či jednoducho tvoriť plne v novom. Je to priami a osobný rozhovor medzi vami a vašou rodinou svetla. Posolstvá pracujú komplexne a na rozličných rovinách a hĺbkach, tak ako je to umožnené.

 

K siedmim posolstvám je sprostredkovaná i osobná perla múdrosti, silová energetická mantra nesúca v sebe svetelné aktivačné kódy sprostredkované na mieru pre Vašu jedinečnú cestu životom v danom období, a osobné Akášické Svetelné Kódy Prebudeného Vedomia.

K posolstvám je možné objednať i audio nahrávku samotných posolstiev.  Audio nahrávka jednotlivých posolstiev je vo formáte mp3 a zasielaná cez online platformu wetransfer na Váš email k stiahnutiu.

 

 

Rozsah a Formát:

 

Varianta 1:
Posolstvá sú vytlačené na 3 – 4 A4 listoch, Kartička Osobnej Perly Múdrosti, Kartička Osobných Akášických Svetelných Kódov Prebudeného Vedomia

 

Dodanie: 1 – 4 týždne z ČR

Cena: 90 Eur / 2200 Kč + poštovné

 

 

Varianta 2:

Posolstvá sú vytlačené na 3 – 4 A4 listoch, Kartička Osobnej Perly Múdrosti, Kartička Osobných Akášických Svetelných Kódov Prebudeného Vedomia, audio nahrávka jednotlivých posolstiev.

 

Dodanie: 1 – 4 týždne z ČR

Cena: 99Eur/ 2500 Kč + poštovné

 

 

Pri objednávke prosím o zaslanie nasledovných údajov: celé meno a priezvisko, dátum narodenia, fotku (s dobre viditeľnou tvárou a očami) a fyzickú adresu kam posolstvá zaslať. V prípade objednania audio nahrávky, prosím o zaslanie i emailovej adresy na ktorú Vám zašlem nahrávku skrze online platformu Wetransfer.

 

Objednávka je možná emailom na katarina@pearlsoftheuniverse.com alebo kontaktným formulárom.

„Sme tu s tebou Duša milovaná. Sprevádzame ťa tvojou jedinečnou cestou, ktorá nie je nikým napodobiteľná. Si na ceste prinavracania sa do svojej božskej podstaty. Si na ceste novej kde žije láska, svetlo a Pravda. Všetko čo v sebe nesieš je neopakovateľnou a jedinečnou esenciou z Božského Prvotného Zdroja, ktorá čaká na to, kým bude opäť plne prijatá a vyžiarená. Si z lásky a pre lásku zrodená bytosť svetelná. My kráčame s tebou. Nastal čas tvoriť novo a v novom, z vedomého prepojenia sa s Božským dedičstvom – Prvotnou Iskrou v tebe a tak aj okolo teba. Všetko prepojené je a skrze poznanie, v uvoľnenosti a ľahkosti, môže byť všetko premenené. Si tvorcom ktorý vždy voľbu má a tak dovoľ si tvoriť zo živého Božského Prameňa.“

 

Svetelná Rodina Duše a Katarína Marrai´Ianna´Ta