­čĺľ Viano─Źn├í Ponuka 2022 ­čĺľ

Priatelia mil├ş, Du┼íe n├ídhern├ę a milovan├ę,┬á

S l├ískou a v hlbokom objat├ş V├ís zdrav├şm v tento jesenn├Ż ─Źas.

Jedno obdobie kon─Ź├ş, druh├ę plynule nast├íva. ─îas Viano─Źn├Ż k n├ím op├Ą┼ą prich├ídza a prehov├íra…  

…a my, ─żudsk├ę bytosti i cel├í Matka Zem, prech├ídzame obrovsk├Żmi zmenami a posunmi pre Vzostup a vyladenie jednotliv├Żch rov├şn n├í┼ího bytia, ako i celku ako tak├ęho. Sme s├║─Źas┼ąou obrovskej Kozmickej Symf├│nie Vzostupu, ktor├í graduje. V prirodzenom cyklickom, ┼ípir├ílovitom plynut├ş, skrze Vy┼í┼í├ş presah, ┼żij├║c a kr├í─Źaj├║c s otvoren├Żm a l├ískyplne odv├í┼żnym srdcom do na┼íej plnej autentickosti a jasnosti Du┼íe, doch├ídza skrze efekt mot├Żl├şch kr├şdel k hlbok├ęmu posunu z jednotlivca do v├Ą─Ź┼íieho celku. A za v┼íetk├Żm je Vedomie Kozmickej Jednoty, Vedomie  Svetla a L├ísky. Magnetick├í, hlbok├í a v┼íe presahuj├║ca a v┼íe o┼żivuj├║ca sila, ktor├í je za─Źiatkom i koncom, koncom i za─Źiatkom. 

Dovo─żme si  plne splyn├║┼ą a prija┼ą v sebe poznanie, Ja som vedom├şm Svetla a L├ísky. Dovo─żme si pozastavi┼ą sa a plne sa nad├Żchnu┼ą  v─Ća─Źnosti do n├í┼ího vn├║tra. Dovo─żme si z pr├ştomn├ęho bodu nadh─żadu v prijat├ş, l├íske a s├║cite premeni┼ą sk├║senosti na hlbok├║ m├║dros┼ą samotn├ęho ┼żivota a ┼żi┼ą ich, zdie─ża┼ą ich skrze svoje pr├ştomn├ę vedom├ę a s├║citn├ę ┼żitie.  Dovo─żme si uvo─żni┼ą sa v n├ís samotn├Żch a vo Svetle L├ísky a Pravdy ┼żi┼ą bo┼żsk├ę J├ístvo n├ís samotn├Żch. 

Je mi op├Ą┼ą raz ve─żkou rados┼ąou, nekone─Źnou l├ískou a hlbokou c┼ąou spolu-tvori┼ą s Prvotn├Żm Zdrojom pre V├ís, milovan├ş. ┼Żel├ím V├ím, l├ískypln├║ ┼żiariv├║ m├Ąkkos┼ą do V├í┼ího bytia.  Nech ka┼żd├Ż de┼ł, plne v sebe vn├şmate a c├ştite Va┼íe spojenie, Jednotu, s Prvotn├Żm Zdrojom, t├Żm nekone─Źn├Żm Kozmick├Żm Prvotn├Żm V┼íevedom├şm Svetla a L├ísky, ktor├ęho ste s├║─Źas┼ąou, ktor├Żm ste z├írove┼ł i vy sami. Nech skrze seba, ┼żijete, vy┼żarujete a (spolu) tvor├şte v jedno-duchosti, ├║primnosti, L├íske a autentickosti svojho Svetla Nebo na Zemi. V┼íe za─Ź├şna v n├ís… V┼íe je v n├ís…  A skrze n├ís sa dej├║ z├ízraky…

S hlbokou ├║ctou a l├ískou, vo v─Ća─Źnosti, ┼że m├┤┼żem,

Katar├şna Marrai┬┤Ianna┬┤Ta Seraphi 

­čĺľÔťĘ­čÖĆ­čśç

 

Posolstv├í Duchovn├Żch Sprievodcov pre Obdobie roku 2023

Sveteln├í rodina du┼íe, na┼íi Duchovn├Ż Sprievodcovia, n├ís neust├íle ved├║ a podporuj├║ v na┼íom ┼żivote, na na┼íej ceste v├Żvoja. S├║ v┼żdy s nami, nech prech├ídzame ─Ź├şmko─żvek, nech sme kdeko─żvek, v┼żdy n├ís l├ískyplne ved├║ a podporuj├║ expanziu Vedomia Svetla a L├ísky v n├ís. Posolstv├í Duchovn├Żch sprievodcov pozost├ívaj├║ zo siedmich osobn├Żch energetizovan├Żch channelingov, jazyku Svetla ukotven├ęho a prelo┼żen├ęho do ─żudskej re─Źi. Tieto posolstv├í nes├║ v sebe spr├ívy, k├│dy a energie Svetla a L├ísky, pre hlb┼íie prepojenie sa  s Va┼íou Jedine─Źnou esenciou Du┼íe a  pre podporu Va┼íej ┼żivotnej cesty.

Posolstv├í s├║ laden├ę plne na mieru toho, ─Źo je pre v├ís z roviny Du┼íe pripraven├ę v danom obdob├ş k ─Ćal┼íiemu posunu. S├║ to posolstv├í od va┼íej Svetelnej duchovnej rodiny a Sprievodcov Du┼íe, obsahuj├║ce spr├ívy na dan├ę obdobie roku. Posolstv├í s├║ aktu├ílne a z├írove┼ł nad─Źasov├ę, laden├ę plne na mieru toho, ─Źo je pre v├ís z roviny Du┼íe pripraven├ę v danom obdob├ş k ─Ćal┼íiemu posunu. T├ęmami, ktor├ę s├║ pre v├ís podstatn├ę a va┼ía Du┼ía si ich ┼żel├í pochopi┼ą, uvo─żni┼ą, preladi┼ą, ─Źi jednoducho tvori┼ą plne v novom. Je to priami a osobn├Ż rozhovor medzi vami a Va┼íou Rodinou, Sprievodcami, Svetla. Energetika posolstiev pracuje komplexne, z├írove┼ł na rozli─Źn├Żch rovin├ích a h─║bkach.. Mnohokr├ít s├║  laden├ę i nad─Źasovo, presahuj├║c dan├ę obdobie.  S├║ v┼żdy unik├ítne, tak ako ste Vy sami a  spolu-pracuj├║ s Vami do takej h─║bky, ako si sami umo┼żn├şte.

K posolstv├ím si m├┤┼żete objedna┼ą i podporn├║ energetick├║ Aura Esenciu nes├║cu v sebe energiu va┼íich Sprievodcov. Ka┼żd├í jedna z Aura Esenci├ş v sebe kombinuje Sveteln├ę energie, farebn├ę l├║─Źe Svetla, Sveteln├ę k├│dy a v├ędy Prvotn├ęho Zdroja s metafyzick├Żmi vlastnos┼ąami lie─Źiv├Żch kame┼łov a ├ęterick├Żch/esenci├ílnych olejov Matky Zeme. Ka┼żd├í jedna z Aura Esenci├ş je tak jedine─Źn├í a sprostredkov├íva V├ím energetick├║ podporu na Va┼íej ceste ┼żivotom. Podporuj├║ V├ís pri spojen├ş s Va┼í├şm vn├║torn├Żm Zdrojom a Va┼íimi Duchovn├Żmi Sprievodcami. Podporuje tak Du┼íu na jej ceste do vyrovnanosti, harmonick├ęho a autentick├ęho ┼żitia a prejavovania svojho pln├ęho potenci├ílu. 

Posolstv├í je mo┼żn├ę objedna┼ą i v anglickom jazyku.

  • Posolstv├í Duchovn├Żch Sprievodcov: 80 EUR / 2000 K─Ź + Po┼ítovn├ę:  10 Eur/250 K─Ź
  • Posolstv├í Duchovn├Żch Sprievodcov + Nahovoren├ę posolstv├í (audio z├íznam): 99Eur/ 2500 K─Ź + Po┼ítovn├ę:  10 Eur/250 K─Ź
  • Posolstv├í Duchovn├Żch Sprievodcov + Osobn├í energetick├í Esencia (50 ml): 120 Eur/ 3000 K─Ź + Po┼ítovn├ę: 15 EUR/ 380 K─Ź

Pri objedn├ívke pros├şm o zaslanie nasledovn├Żch ├║dajov: cel├ę meno a priezvisko, d├ítum narodenia, pr├şpadne aktu├ílnu fotografiu a fyzick├║ adresu kam posolstv├í zasla┼ą. V pr├şpade nahr├ívky a esencie, pros├şm o zaslanie emailovej adresy.

Osobn├Ż Energetick├Ż N├íramok „Ja Som…“

Osobn├Ż energetick├Ż n├íramok  ÔÇ×Ja Som…ÔÇť Je n├ídhern├Żm pr├şrodn├Żm ┼íperkom kombinuj├║cim metafyzick├ę vlastnosti a energetiku polodrahokamov a drahokamov miner├ílnej r├ş┼íe  s esenci├ílnou energetikou a geometriou Du┼íe. Ka┼żd├Ż n├íramok je jedine─Źn├Ż tak, ako ten kto ho nos├ş. Ka┼żd├Ż je plne tvoren├Ż na mieru pre potreby Du┼íe v danom obdob├ş a/alebo ┼żivote celkovo.  Ka┼żd├Ż n├íramok v sebe nesie in├║ s├║hru a rozlo┼żenie kamienkov ─Ź├şm tak vytv├íraj├║ celistv├║ a harmonick├║ Jednotu ktor├í podporuje Du┼íu v jej ka┼żdodennom byt├ş a sprev├ídza ju tak na jej vlastnej ceste. Aktivuj├║, vyrovn├ívaj├║ , podporuj├║ a ladia potenci├íl svetla a l├ísky Du┼íe.

N├íramky s├║ energetizovan├ę na Va┼íu osobn├║ vibr├íciu a sprev├ídzan├ę kr├ítkym posolstvom pre V├ís.

  • Osobn├Ż energetick├Ż n├íramok ÔÇ× Ja Som…ÔÇť : 80 EUR/ 2000 K─Ź + po┼ítovn├ę 10 Eur/ 250 K─Ź N├íramok je navle─Źen├Ż na elastickom vl├íkne (prim├írne). V pr├şpade, ┼że s├║ pou┼żit├ę drahokamy mal├ęho rozmeru, m├┤┼że by┼ą dodan├Ż na oce─żovom lanku s nastavite─żn├Żm uzatv├íran├şm.

Pri objedn├ívke pros├şm o uvedenie nasledovn├ęho: cel├ę meno, d├ítum narodenia, fotku aktu├ílnu, obvod z├íp├Ąstia ( uve─Ćte pros├şm, ─Źi by ste si priali n├íramok vo─żnej┼í├ş, alebo viac obop├şnaj├║ci), adresu na zaslanie bal├ş─Źka.

Osobn├í transforma─Źn├í a aktiva─Źn├í medit├ícia pre vyrovnan├ę Bytie

V ka┼żdodennom ┼żivote, v obdobiach, ktor├ę s├║ pln├ę zmien a nov├Żch mo┼żnost├ş, je dobr├ę sa pravidelne zastavi┼ą a ponori┼ą sa do seba, do Prvotn├ęho Prame┼ła vo V├ís, k obnove, vyladeniu, poznaniu, ako aj k n├íh─żadu smeru. Osobn├í medit├ícia je energetick├í aktiva─Źn├í harmoniz├ícia a ladenie sprostredkovan├ę plne na mieru pre va┼íu rezonanciu.

Veden├í medit├ícia je z├í┼żitkov├Ż, l├ískypln├Ż sveteln├Ż k├║pe─ż celej va┼íej bytosti, v jednotliv├Żch rovin├ích a ┼ítrukt├║rach, tak ako je to potrebn├ę a umo┼żnen├ę. Prebieha formou channelingu a vibra─Źn├ęho ladenia skrze podporu svetelnej rodiny Du┼íe. Ka┼żd├í medit├ícia je jedine─Źn├í a laden├í pre potreby va┼íej du┼íe. S├║ hlbokou cestou do n├í┼ího vn├║tra, ktor├í n├ím umo┼ż┼łuje hlb┼íie prepojenie sa so sebou sama a s Prvotn├Żm Zdrojom.

Medit├ícia je zasielan├í vo forme audio nahr├ívky cez WeTransfer na V├í┼í email. D─║┼żka medit├ície je pribli┼żne 1h.

T├ęma medit├ície je sprostredkovan├í a laden├í priamo pre podporu Du┼íe pri jej ceste do Vyrovnan├ęho Bytia.

  • Osobn├í transforma─Źn├í a aktiva─Źn├í medit├ícia pre vyrovnan├ę bytie: 80Eur/ 2000 K─Ź

Pri objedn├ívke pros├şm o zaslanie nasledovn├Żch ├║dajov: cel├ę meno a priezvisko, d├ítum narodenia, pr├şpadne aktu├ílnu fotografiu a emailov├║ adresu.

Priatelia mil├ş, objedn├íva┼ą si z Vedom├Ż Dar─Źek pre seba a svojich milovan├Żch k Vianociam je mo┼żn├ę do 18.11.2022.

Objedn├íva┼ą je mo┼żn├ę cez FB messenger (@ Katar├şna Stejskal Giertl), alebo emailom na katarina@pearlsoftheuniverse.com.

Bal├ş─Źky bud├║ zasielan├ę z Brit├ínie k 9.12.2022.

Pre viac info, pre ─Ćal┼í├ş n├íh─żad do konzult├íci├ş a slu┼żieb, alebo tvorby, m├┤┼żete nav┼ít├şvi┼ą

www.perlyvesmiru.sk

­čĺľÔťĘ─Äakujem V├ím, ┼że m├┤┼żem ­čÖĆ­čśç
V L├íske a s L├ískou, Katar├şna Marrai┬┤Ianna┬┤Ta Seraphi

 Mal├í pozn├ímka k Aura Esenci├ím a N├íramkom:
Priatelia, t├Żm, ┼że posielam bal├ş─Źky z UK, bud├║ prech├ídza┼ą coln├Żm procesom v krajine doru─Źenia. A aj ke─Ć sa sna┼ż├şm ich zasla┼ą medzi prv├Żmi, posla┼ą v┼íetku dokument├íciu, ktor├í je po┼żadovan├í, m├┤┼że sa sta┼ą, ┼że nepr├şdu na─Źas do Vianoc. Je to nie─Źo, ─Źo neovplyvn├şm a preto V├ís pros├şm o pochopenie a trpezlivos┼ą. Ve─żmi za to ─Ćakujem Mal├í pozn├ímka k Aura Esenci├ím a N├íramkom: Priatelia, t├Żm, ┼że posielam bal├ş─Źky z UK, bud├║ prech├ídza┼ą coln├Żm procesom v krajine doru─Źenia. A aj ke─Ć sa sna┼ż├şm ich zasla┼ą medzi prv├Żmi, posla┼ą v┼íetku dokument├íciu, ktor├í je po┼żadovan├í, m├┤┼że sa sta┼ą, ┼że nepr├şdu na─Źas do Vianoc. Je to nie─Źo, ─Źo neovplyvn├şm a preto V├ís pros├şm o pochopenie a trpezlivos┼ą. Ve─żmi za to ─Ćakujem! ­čÖĆ­čĺľ 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.