OSOBNÁ TRANSFORMAČNÁ A AKTIVAČNÁ MEDITÁCIA

V každodennom živote, v období ktoré je plné zmien a nových možností, sa pravidelne potrebujeme zastaviť a ponoriť sa do seba a do Božského prameňa k obnove, ako aj k náhľadu smeru. Osobná meditácia je energetická aktivačná harmonizácia a ladenie sprostredkované plne na mieru pre vašu rezonanciu.

 

Meditácia je zážitkový, láskyplný svetelný kúpeľ celej vašej bytosti, v jednotlivých rovinách a štruktúrach, tak ako je to potrebné. Prebieha formou channelingu a vibračného ladenia skrze podporu svetelnej rodiny Duše. Každá meditácia je jedinečná a ladená pre potreby vašej duše. Sú hlbokou cestou do nášho vnútra, ktorá nám umožňuje hlbšie prepojenie sa so sebou sama a s Prvotným Zdrojom.

 

Meditácia prebieha na diaľku, z pohodlia Vášho domova. Dĺžka spoločného času a meditácie je 1h až 1.5h. Témy sú sprostredkované a ladené priamo pre podporu aktuálneho obdobia a diania vo Vašom živote. V prípade, že v sebe jasne vnímate na čo by ste sa chceli zamerať, pri dohodnutí termínu je možné mi to napísať, alebo oznámiť.

 

Meditácia prebieha: on-line cez skype alebo zoom

 

Trvanie meditácie: 1h až 1.5h

 

Cena: 80 Eur / 2000 Kč

 

Pre dohodnutie termínu ma prosím kontaktujte: telefonicky 00420 721 478 038, 0044 (0) 7448 465 366, emailom na katarina@pearlsoftheuniverse.com alebo kontaktným formulárom.

 

Teším sa na Vás

„V harmonickom uvoľnení a vnútornom tichu ponorte sa do hĺbky božského svetla vo Vás. Dovoľte si, nech liečivá posvätná energia svetla, ako posvätná voda z prameňa prestupuje Vašimi jednotlivými rovinami a otvára hĺbky duše pre posun v živote pripravených. Jazyk svetla a láska rýdza, prestupuje Vami a Vy sa vydávate na neobyčajnú cestu naprieč časmi a priestormi. V milosti, ľahkosti a uvoľnení dochádza k tvoreniu nového bez vplyvov minulého. Sami sebe si dávate dar hlbokej premeny. V liečení a premene, ukotvenie v Božskom prameni prebieha a Vy sa nadychujete opäť v slobode svojho vlastného svetla. Otvorte sa pravde, otvorte sa vedomiu. Plyňte ako voda a vlňte sa ako svetlo. Buďte si vedomí seba sama, svojej jedinečnosti, prvotnej božskej iskry, skrze ktorú samotný Zdroj vo Vás dýcha a žije. Dovoľte si plynúť, dovoľte si byť svoj, dovoľte si kráčať cestou jedinečnou…“

 

V láske a objatí, Svetelná rodina duše a Katarína Marrai´Ianna´Ta