Písané Akášické Posolstvá a Vhľady

Písané vhľady a posolstvá sú trochu inou formou sprostredkovávania jazyka éteru na pozemskej úrovni. Pre niekoho sú písané posolstvá lepšie vnímateľné a ľahšie uchopiteľné pre prácu s nimi cez vizuálnu rovinu a písané slovo. Takto zapísané posolstvá a vhľady sú viac ukotvené v hmote skrze zápis na papieri a sú tu pre každého kto viac preferuje v danom momente písomnú formu nad formou rozhovoru – konzultácie, a pre toho kto sa nachádza v období života kde hľadá odpovede na konkrétne a neraz zásadné životné otázky.

 

V písomnej forme je možné zamerať sa na 1 až 3 otázky. Vhľady a ladenia zo Zdroja sú vždy písané plne na mieru a v takom rozsahu ako je umožnené pre Dušu z roviny Éteru.

 

Rozsah tém pre písaný vhľad je nasledovný:

 

  • Vzťahy (partnerské, rodinné, deti, sám/ sama so sebou)
  • Duchovné príčiny ochorení
  • Téma hojnosti
  • Osobný posun, rozvoj a smer v danom období
  • V prípade, že vás nič konkrétne nenapadá, no vnímate, že vás písomný vhľad aj tak oslovil, bude sprostredkované to, čo je v danom období pre vás najviac podstatné pre váš posun v živote.

 

V prípade, že neviete otázku plne sformulovať, dovoľte si popísať danú tému.

 

Rozsah a Formát: jedna otázka je zvyčajne rozpracovaná na jednu až dve A4. Zaslané poštou alebo emailom v pdf (prosím uveďte preferenciu v objednávke).

 

Dodanie: 1 – 3 týždne z Veľkej Británie

 

Cena: 1 otázka – 30 EUR /777 Kč

2 otázky – 50 EUR/ 1300 Kč
3 otázky  – 60 EUR /1600 Kč
Poštovné v prípade fyzického zaslania: 5 Eur / 130 Kč

 

Pri objednávke prosím o zaslanie nasledovných údajov: celé meno, priezvisko, dátum narodenia a adresu (fyzickú, alebo emailovú) kam objednávku zaslať.

 

Objednávka je možná emailom na katarina@pearlsoftheuniverse.com alebo kontaktným formulárom.