Akášické Posolstvá a Vhľady – Nahrávky

Nahrávané vhľady a posolstvá sú trochu inou formou sprostredkovávania jazyka éteru na pozemskej úrovni. Táto forma je vhodná pre každého, kto nemá čas na spoločné sedenie, alebo preferuje získať dané informácie formou nahrávky pred formou vzájomného rozhovoru, ako aj pre toho kto sa nachádza v období života kde hľadá odpovede na konkrétne a neraz zásadné životné otázky. Skrze vibráciu a silu môjho hlasu dochádza k sprostredkovávaniu, otváraniu, prepisom, aktiváciám a ukotvovaniu svetelných kódov, informácií a zvedomení, pre ktoré ste propravení a ktoré následne pracujú vo vašej energetike.

 

V nahrávanej forme je možné zamerať sa na 1 a 3 otázky. Vhľady a ladenia skrze Prvotný Zdroj sú vždy sprostredkované plne na mieru a v takej hĺbke a rozsahu, ako je umožnené Dušou samotnou a pre Dušu z roviny Éteru.

 

Rozsah tém pre písaný vhľad je nasledovný:

 

  • Vzťahy (partnerské, rodinné, deti, sám/ sama so sebou)
  • Duchovné príčiny ochorení
  • Téma hojnosti
  • Osobný posun, rozvoj a smer v danom období
  • A  iné…

 

V prípade, že neviete otázku plne sformulovať, dovoľte si popísať danú tému.

V prípade, že vás nič konkrétne nenapadá, no vnímate, že vás nahrávaný vhľad aj tak oslovil, bude sprostredkované to, čo je v danom období pre vás najviac podstatné pre váš posun v živote

 

Rozsah: jedna otázka môže byť rozpracovaná v hlasovom zázname do 40 min.

 

Dodanie: 1 – 2 týždne, posielané na email cez WeTransfer.

 

Cena:

1 otázka – 45 Eur / 1110 kč

3 otázky  – 90 Eur / 2200 kč

 

Pri objednávke prosím o zaslanie nasledovných údajov: celé meno, priezvisko, dátum narodenia a adresu emailovú kam objednávku zaslať.

 

Objednávka je možná emailom na katarina@pearlsoftheuniverse.com alebo kontaktným formulárom.